Fibertester VFL (Visual Fault Locator)
search
  • Fibertester VFL (Visual Fault Locator)
  • Fibertester VFL (Visual Fault Locator)
  • Fibertester VFL (Visual Fault Locator)
  • Fibertester VFL (Visual Fault Locator)
  • Fibertester VFL (Visual Fault Locator)
  • Fibertester VFL (Visual Fault Locator)

Fibertester VFL (Visual Fault Locator)

198,00 kr.
Ekskl. moms

Fiber VFL (Visual Fiber Locator) 2,5 mm ferule (SC/ST), 650nm RØD laser diode.

Brug SC-LC kabel for at teste 1,25 mm ferule (LC) 

Passer på både multimode og singlemode kabler.

10mW - 10 km

Bruger 2 styk AA- batterier (ikke inkluderet)

Antal
På Lager

 

Sikker kortbetaling

 

Hurtig levering

 

Få en Erhvervsaftale

GreyCom
FIB-VFL-1
9 Styk