Singlemode OS2

XCore er multileder fiber patchkabler, der benyttes hvor der kræves flere fibere imellem samme lokationer, eller imellem rackskabe for at skabe en optimal fiber infrastruktur i sit datacenter.

XCore fås som 12 leder (6 duplex LC/UPC), eller 24 leder (12 duplex LC/UPC), enten i Singlemode OS2 eller Multimode OM4.

Singlemode OS2

Der er 2 varer.

Viser 1-2 af 2 element(er)

Aktive filtre