Singlemode Cisco kompatibel SFP Modul, 1 Gbps

249,00 kr.
Ekskl. moms

Gigabit 1000Base-LX, 1310nm,  SFP (Small Form Pluggable) MiniGBIC, singlemode fibermodul.


Kompatibel med Cisco (GLC-LH-SM)

Antal
På Lager

 

Sikker kortbetaling

 

Hurtig levering

 

Få en Erhvervsaftale

GreyCom
SFP-LX-C
27 Styk