Singlemode Cisco kompatibel SFP+ Modul, 10 Gbps

599,00 kr.
Ekskl. moms

10 Gigabit 10GBase-LR, 1310nm,  SFP+ (Small Form Pluggable) MiniGBIC, 10km,  singlemode fibermodul.


Kompatibel med Cisco (SFP-10G-LR)

Antal
På Lager

 

Sikker kortbetaling

 

Hurtig levering

 

Få en Erhvervsaftale

GreyCom
SFP-10G-LR-C
15 Styk