search

12 leder QuickFiber Multimode OM4, LC/UPC

1.204,00 kr.
Ekskl. moms

QuickFiber er et pre-konnekteret indendørs fiber installationskabel, der gør det nemt at lave sin egen fiberinstallation.

QuickFiber leveres færdig monteret med 12 x LC/UPC konnektorer i hver ende, med en beskyttelses strømpe, der beskytter konnektorerne ved installation. 

Kabler skal afsluttes i en fiber termineringsboks.

Længder under 50 meter leveres UDEN tromle.

QuickFiber produceres efter ordre. - KUN ERHVERV

Længde
Antal
På Lager

 

Sikker kortbetaling

 

Hurtig levering

 

Få en Erhvervsaftale

GreyCom
QFBR-12LCU/OM4
1 Styk

Produktinformation

Kabeltype
QuickFiber multimode OM4 breakout kabel 12 leder, 6,2mm
Stik A
LC / UPC
Stik B
LC / UPC