Fiberkabel Singlemode outdoor LC/UPC - LC/UPC, OS2
search
  • Fiberkabel Singlemode outdoor LC/UPC - LC/UPC, OS2
  • Fiberkabel Singlemode outdoor LC/UPC - LC/UPC, OS2
  • Fiberkabel Singlemode outdoor LC/UPC - LC/UPC, OS2
  • Fiberkabel Singlemode outdoor LC/UPC - LC/UPC, OS2
  • Fiberkabel Singlemode outdoor LC/UPC - LC/UPC, OS2
  • Fiberkabel Singlemode outdoor LC/UPC - LC/UPC, OS2
  • Fiberkabel Singlemode outdoor LC/UPC - LC/UPC, OS2

Fiberkabel Singlemode outdoor LC/UPC - LC/UPC, OS2

407,00 kr.
Ekskl. moms

Fiberkabel patchkabel singlemode (OS2) duplex til indendørs og udendørs brug.

LC/UPC - LC/UPC

FIO Udendørs LSZH kabel med 30cm (medregnet i samlet længde) metal armering i hver ende af forbindelses fibre til LC konnektorer.

Leveres med trækstrømpe, -der nemt fjernes.

Længder 100+ meter leveres på tromle.

SPECIALMÅL PRODUCERES EFTER ORDRE

Længde: 20 meter
Antal
På Lager

 

Sikker kortbetaling

 

Hurtig levering

 

Få en Erhvervsaftale

GreyCom
FIO-LCLC-20/OS2
2 Styk
Anmeldelser (0)
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.