Singlemode OS2 MPO 12 Leder kabel TYPE B
search
  • Singlemode OS2 MPO 12 Leder kabel TYPE B

Singlemode OS2 MPO 12 Leder kabel TYPE B

483,00 kr.
Ekskl. moms

MPO forbindelseskabel Singlemode OS2, 12 leder, MPO-MPO

Monteret som forbindelseskabel : TYPE B

Leveres individuelt pakket og 100% testet.

Længde: 1,0 meter
Antal
Levering 5-12 hverdage

 

Sikker kortbetaling

 

Hurtig levering

 

Få en Erhvervsaftale

GreyCom
MPO-B12-FF-xx/OS2