Multimode MPO Kasette, OM3

1.290,00 kr.
Ekskl. moms

MPO kassette med 12 Leder ( 6 x LC duplex), Multimode OM3

Leveres individuelt pakket og forseglet, komplet med testrapport.

    

Antal
På Lager

  • Sikker kortbetaling Sikker kortbetaling
  • Hurtig levering Hurtig levering
  • Få en Erhvervsaftale Få en Erhvervsaftale
GreyCom
2 Styk